Kurzy osobnostního rozvoje

Ve škole se naučíme spoustu věcí. Číst, psát, počítat, názvy chemických prvků, kdo to byl Karel IV. a tak dále. Jsou ale i témata, o kterých se toho většinou moc nedozvíme, přestože jsou pro náš kvalitní život velmi důležitá. Jak funguje pozornost? Mohu udělat něco proto, abych se lépe soustředil? Jaký způsob učení mi vyhovuje? Je to, co prožívám, v pořádku? Mohou pro mě být i nepříjemné pocity užitečné? Co dělat, když mě přepadne strach nebo vztek? Co je to stres, jaký má vliv na mé tělo a jak s ním mohu pracovat? Těmto a dalším otázkám je věnován kurz osobnostního rozvoje Poznej se.

Skupinová setkání jsou vedena interaktivně. Díky společným aktivitám si mohou účastníci uvědomit, jak se konkrétní téma týká jich samých. Následné sdílení pak vytvoří prostor pro vnímání různých názorů, pohledů a prožitků. Součástí kurzu je také nácvik podpůrných technik souvisejících s probíranými tématy (cílené zaměření pozornosti, relaxace, zvládání náročných emocí a další). Volba konkrétních aktivit a užší zaměření obsahu kurzu je přizpůsobeno dané skupině s ohledem na věk a individualitu jednotlivých účastníků. V případě zájmu bude otevřen navazující kurz zaměřený na témata z oblasti mezilidských vztahů a komunikace.

Kurzy probíhají online. Maximální počet účastníků je osm (u kurzů pro středoškoláky deset), minimální počet přihlášených pro otevření kurzu jsou tři. Aby kurz plnil svou funkci, je důležité, aby měli účastníci dobré internetové připojení, zapnutou kameru a mikrofon a připojovali se k setkání z klidného místa, kde nejsou ničím a nikým rušeni.

Aktuálně otevírané kurzy:

Poznej se - 4. a 5. třída ZŠ: pondělí 16.00 - 16.45 (od 4. 10. 2021)

Poznej se - II. stupeň ZŠ:    úterý 17.00 - 17.45 (od 5. 10. 2021)

Poznej se - středoškoláci:  středa 18.00 - 18.50 (od 6. 10. 2021)


Objednat kurz osobnostního rozvoje:

Následující údaje slouží pro vystavení faktury. V poli typ služby vyberte kurz, o který máte zájem. Do pole pro vyplnění adresy prosím připište také jméno a věk dítětepro které kurz objednáváte (případně má-li nějaké specifické potřeby, které by měly být během kurzu zohledněny). Po obdržení objednávky Vám zašlu e-mail s dalšími potřebnými informacemi. 

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit


Cena kurzu: 1 500 Kč / 12 lekcí


Máte-li o kurz zájem, ale uvedený čas Vám nevyhovuje, dejte mi o tom vědět (bude-li více zájemců, může být kurz vypsán v jinou dobu). 

Odeslaním objednávky vyjadřujete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.  

Vytvořte si webové stránky zdarma!