Psychologické konzultace

Individuální psychologické konzultace slouží jak rodičům, tak jejich dětem, mladistvým a mladým dospělým.

Rodiče mohou konzultovat výchovné či vzdělávací obtíže svých dětí. Jednorázová konzultace může také sloužit jako prvotní orientace v nastalé situaci a nasměrování dalších kroků (např. na jakou instituci/odborníka se obrátit, kde najít potřebné informace). V případě potřeby se na základě konzultace můžeme domluvit na individuální práci s dítětem.

Dospívající a mladí dospělí mohou konzultovat obtíže v učení (přehlcení učivem, únava, prokrastinace atd.), problémy ve vztazích (s přáteli, rodiči, partnery či učiteli), zvládání stresu, náročné emoce, vztah k sobě samému (například otázku sebedůvěry), náhled na konkrétní životní situaci a mnohá další témata.

Pokud si nejste jisti, zda se Vaše téma ke konzultaci hodí, zeptejte se.

Konzultace probíhají online, především přes Zoom nebo Skype, domluvit lze i jinou variantu včetně telefonických konzultací. Vyhraďte si prosím potřebný čas na nerušeném místě. 


Objednat psychologickou konzultaci:

Následující údaje slouží pro vystavení faktury. Po obdržení objednávky Vás budu kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a dohodneme se na termínu a formě konzultace. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit


Cena konzultace: 800 Kč / 60 min.


úvodní telefonická konzultace ZDARMA

Odeslaním objednávky vyjadřujete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.  

Vytvořte si webové stránky zdarma!