Rozvoj myšlení

Rozvoj myšlení probíhá pomocí mezinárodně uznávané metody Feuersteinova instrumentálního obohacování (FIE). Tato metoda je určena jak dětem, tak dospělým. Těm, kteří mají nějaké obtíže (např. poruchy učení, potíže se soustředěním), ale i těm, kteří se chtějí "jen" rozvíjet a posílit svou schopnost učit se a řešit problémy.

Při společných setkáních pracujeme se speciálně navrženými pracovními sešity, které se zaměřují na konkrétní oblasti rozvoje. Klíčové však není správné vyplnění pracovních listů, ale způsob, jakým k němu přistupujeme. Učíme se totiž všímat si toho, jak o práci přemýšlíme, jaké postupy volíme a proč. Postupně dokážeme lépe strukturovat a propojovat informace, nacházíme nové efektivnější způsoby řešení problémů, impulsivní nahodilé pokusy jsou vystřídány promyšlenou prací. Zjišťujeme, že se můžeme spolehnout na své vlastní schopnosti a nově nabyté dovednosti, zvyšuje se naše sebedůvěra. Chyba už není strašákem, protože jsme se naučili vnímat ji jako zdroj informací. Tyto univerzální dovednosti můžeme využít při řešení problémů v jakékoli oblasti našeho života.

Při online setkání pracujeme s metodou FIE individuálně. Frekvence setkání je zpravidla jednou týdně (lze dohodnout i jinak). Metoda je vhodná od osmi let věku. S ohledem na online formu je však třeba zvážit, zvládne-li dítě tento způsob práce. 

Objednat rozvoj myšlení:


Následující údaje slouží pro vystavení faktury. 
Po odeslání objednávky Vás budu kontaktovat
telefonicky nebo e-mailem. 

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit


Cena setkání:  450 Kč / 45 min.


Odeslaním formuláře vyjadřujete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vytvořte si webové stránky zdarma!